Dla dzieci

PRZEDSZKOLAK W BIBLIOTECE

Propozycja skierowana do opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym, które do przedszkola nie uczęszczają.

Z MAMĄ W BIBLIOTECE: w każdy wtorek od godz. 11:00 zapraszamy mamy

i maluchy na wspólną zabawę do biblioteki. Jest to doskonała okazja, aby w niecodziennej formie spędzić czas z dzieckiem i w ten sposób, od najmłodszych lat rozbudzać w nim zainteresowanie kulturą i literaturą.

KLUB PRZEDSZKOLAKA: dzieci poprzez wspólną zabawę będą miały okazję nauczyć się wielu ważnych umiejętności oraz spotkać się z rówieśnikami. Zajęcia składać się będą

z trzech cykli, które mają formę zajęć muzycznych, plastycznych i odkrywczych. Zapraszamy

w czwartki od godz. 15:30.

———————————————————————————————————————————————–

Zapraszamy do uczestnictwa w KLUBIE CZYTAJĄCYCH RODZIN.

Spotkania dla dzieci i ich rodziców, które są okazją do wspólnej zabawy i spotkań

z rówieśnikami. Zapraszamy w poniedziałki od godz. 16:30.

GODZINA Z BAJKĄ CZYLI WIECZORYNKA W BIBLIOTECE

Serdecznie zapraszamy „małych i dużych” na cotygodniowe, godzinne spotkania

z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów będziemy wspólnie poprzez zabawę spędzać czas w bajkowym świecie.

Zapraszamy w poniedziałki o godz. 17:00

FUN ENGLISH

Zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatny komputerowy kurs języka angielskiego FunEnglish.pl. Łączy on zabawę i naukę z używaniem komputera. Każde dziecko może korzystać z kursu samodzielnie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy w środy o godz. 16:00 interaktywny kurs języka angielskiego dla dzieci

w wieku 6-12 lat, „FunEnglish.pl”. Zapraszamy nowych chętnych do udziału w kursie!

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Pomysł oparty jest na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz, że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Zapraszamy w każdy przedostatni piątek miesiąca o godz. 16:00.