📣 Ogłoszenie wyników konkursu!

Znamy zwycięzców naszego konkursu „Biblioteczna kartka świąteczna”!

 Po obejrzeniu wszystkich prac (a było co oglądać!),  Komisja nagrodziła kartki następujących osób:

🥇 I miejsce: Yelyzaveta Rek
🥈 II miejsce: Eryk Jankowski
🥉 III miejsce: Oliwia Dziarnowska

🥉 Wyróżnienie: Natalia Klajbor

Serdecznie gratulujemy laureatom! 👏🎁

Wielkie brawa dla wszystkich! 👏 👏

Dziękujemy, bo widać ile pracy i zaangażowania włożyliście w stworzenie tych pocztówek. Patrzenie na nie było, jak przeglądanie małej galerii świątecznej sztuki!

Ale uwaga — to nie koniec! Wszystkie nadesłane „małe dzieła” będzie można obejrzeć na wystawie już od 9 grudnia w bibliotece.