Konkurs na notatkę graficzną

Data wydarzenia:
12 czerwca, 2026

Serdecznie zapraszamy uczniów klas V–VIII szkół podstawowych z powiatu sępoleńskiego do udziału w powiatowym konkursie na notatkę graficzną z lektury.

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności, promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie uczniów do twórczego przedstawiania treści przeczytanych książek w formie notatki graficznej.
Zadaniem uczestników jest wykonanie samodzielnej notatki graficznej dotyczącej wybranej lektury szkolnej.
• Termin składania prac: 12.06.2026 r.
• Wręczenie nagród: 19.06.2026 r.
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy wielu kreatywnych pomysłów!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących
 z Funduszu Promocji Kultury.