Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
składamy wiosenne życzenia

aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach,
rodzinach i domach zagościła radość, spokój
i wielka nadzieja odradzającego się życia.

życzą: Dyrektor oraz pracownicy sępoleńskiej biblioteki