II Ogólnopolska Noc Bibliotek

Już w sobotę (04.06.2016) odbędzie się II Ogólnopolska Noc Bibliotek! Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

godz. 20:00: warsztaty dla dzieci o wolności i zasadach ” Basia i wolność” w bibliotece

godz. 21:45: projekcja filmu „Magiczne drzewo”

godz. 22:00: recital poezji śpiewnej pt. „Poetyckie drogowskazy” – Roma Warmus.

 

A oprócz tego:

– premiera spotu promującego serię książek nagrany z udziałem ludzi z lokalnego środowiska,

– nocny antykwariat – wymiana między mieszkańcami książek, płyt, kolekcji,

– Wolno czytać – przegląd zasobów bibliotecznych , zachęcanie do korzystania z książek elektronicznych, audiobuków, kursów e-learningowych specjalistycznych i językowych

– akcja poszukiwany, poszukiwana – tylko w noc 4 czerwca można oddać książki bez kar regulaminowych za ich przetrzymywanie

– zadaj pytanie profesorowi J. Bralczykowi, dzięki transmisji online z Biblioteki Narodowej

ZAPRASZAMY!