Powróćmy jak za dawnych lat

Już 24 lutego o godz. 17:00 w bibliotece odbędzie się recital Julity Kożuszek – Borsuk pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”.

Zapraszamy do wysłuchania niezapomnianych szlagierów dwudziestolecia międzywojennego. Epoki, która przeżywa swój renesans. W zeszłym roku gościliśmy już artystkę w recitalu piosenki Agnieszki Osieckiej.

Wstęp wolny. Zapraszamy!