Aktualności
-
W podróży po Wenezueli z Tomaszem Mrozińskim
„Kawiarenka pod Globusem” działająca w ramach Klubu Podróżnika przy Bibliotece Publicznej w Sępólnie Krajeńskim zaprasza miłośników podróży po świecie na spotkanie z Panem Tomaszem Mrozińskim, który zabierze nas do Wenezueli.
-
Czekoladowy zawrót głowy
W piątkowy wieczór, 11 maja 2012 r., Biblioteka Publiczna w Sępólnie otworzyła swoje progi dla „czekoladowych łasuchów”… A to za sprawą Czekoladowej Nocy zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.
-
Mali odkrywcy w bibliotece
Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicz w Sępólnie Krajeńskim zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia pn. „Naucz mnie przez zabawę”. Spotkania odbywają się raz w tygodniu – w poniedziałek w godz. 16:00 – 17:30.
-
Wieczorynka w Bibliotece
Serdecznie zapraszamy „małych i dużych” na cotygodniowe, godzinne spotkania z bajką na dobranoc. W czasie wieczorów będziemy wspólnie oglądać i czytać bajki polskie.
-
CZEKOLADOWA NOC W BIBLIOTECE
NOC BIBLIOTEK 11 maja Czy znacie kogoś kto nie lubi czekolady? Chyba nie… Jest smaczna, poprawia humor, ma wiele składników dobroczynnych dla naszego organizmu. Czekolada daje szansę na spełnienie marzeń i wspaniałą podróż do świata, w którym słodkie przyjemności dają chwilę zapomnienia w zabieganym dniu.
-
„Gramy w zielone” czyli Wierszykarnia 2012
Jak co roku na wiosnę Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim zorganizowała konkurs recytatorski dla przedszkolaków. Była to już szósta edycja konkursów organizowanych pod wspólną nazwą „Wierszykarnia”.
-
Z Beatą Ostrowicką o Januszu Korczaku
W minioną środę dnia 18 kwietnia 2012 r. Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim miała przyjemność gościć Beatę Ostrowicką.
-
Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych w maju
Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim zaprasza wszystkich stałych i nowych klubowiczów, na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych 30 maja 2012 r., o godz. 17:00.
-
„Przepełniają mnie pozytywne emocje” – spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką
W czwartkowe popołudnie w sępoleńskiej książnicy miało miejsce spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką. Jest to pisarka młodego pokolenia, która zadebiutowała w 2008 roku powieścią „Martwe jezioro”.
-
Spotkanie z Beatą Ostrowicką
ZAPRASZAMY na spotkanie autorskie, które odbędzie się 18 kwietnia o godz. 13:30 z Panią Beatą Ostrowicką – autorką książek dla dzieci i młodzieży.
