Co nas spotka w Królestwie Bajek


Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w konkursie recytatorskim pt. „Co nas spotka w królestwie bajek”
Chętne dzieci będą miały za zadanie recytację jednego wybranego wiersza, którego tematem przewodnim będą bajkowe postacie. Reprezentowane utwory oceniane będą przez jury według poniższych kryteriów:

  • stopień opanowania pamięciowego tekstu
  • poprawne i płynne deklamowanie
  • zgodność doboru utworu z tematyką konkursu
  • ogólne wrażenia artystyczne

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do dnia 15 kwietnia 2011 roku.