Klub Podróżnika działający przy sępoleńskiej bibliotece serdecznie zaprasza wszystkich miłośników podróży na kolejne spotkanie, które odbędzie się w czytelni dla dorosłych w dniu 3 kwietnia o godz. 17:00. W podróż po pięknej Grecji, jej zabytkach i smakach zabiorą nas uczniowie Technikum Hotelarskiego z Więcborka.

