Aktualności
-
„Przygoda w Smoczej Krainie” na wakacje z biblioteką!
Jeśli jesteś otwarty na nowe pomysły i lubisz dobrą zabawę, koniecznie zapisz się na zajęcia w ramach projektu „Przygoda w Smoczej Krainie” realizowanego przez Stowarzyszenie Duże Różowe Słońce w naszej bibliotece.
-
Biblioteka w.bibliotece.pl
Nasza biblioteka z radością informuje, że dołączyła do grona bibliotek działających w Portalu e-Usług Bibliotecznych w.bibliotece.pl.
-
Sępoleńska młodzież w Zamku Królewskim w Warszawie!
Młodzież biorąca udział w programie „Młody obywatel” w ramach Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej zakończyła realizację projektu „Rozegraj okolicę”, prowadzonego przez Bibliotekę Publiczną im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.
-
Przypadków wiele Jacka Hugo-Badera
Otwarty, spontaniczny, nietuzinkowy – tak zaprezentował się Jacek Hugo-Bader, czołowy polski specjalista od literatury faktu, na spotkaniu przygotowanym przez naszą bibliotekę.
-
Konkurs z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego!
Nasza biblioteka zachęca do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Polska Press Sp. z o. o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego z okazji Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
-
Już w najbliższy czwartek Jacek Hugo-Bader w bibliotece!
Przypominamy, że w naszej bibliotece już w najbliższy czwartek 11 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem.
-
„Świat natury jest bardzo bliski człowiekowi” – refleksja nad przyrodą w świetle poezji ks. Jana Twardowskiego
Wczoraj w naszej bibliotece odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego „Świat natury jest bardzo bliski człowiekowi”. Gdyby zasłużony dla polskiej poezji ksiądz żył, to w tym roku obchodziłby setne urodziny.
-
„Kreatywne selfowanie” w bibliotece nagrodzone!
Nasza biblioteka włączyła się w ogólnopolską kampanię „Tydzień z Internetem 2015”, w której udział wzięło 307 instytucji i organizacji, w tym ponad 270 bibliotek.
-
W powiecie sępoleńskim tytuł „Mistrza Pięknego Czytania” został nadany!
W ubiegłym tygodniu (2 czerwca) w naszej bibliotece odbyła się druga edycja konkursu, którego celem było wyłonienie najlepiej prezentujących i nietuzinkowo interpretujących tekst lektorów.
-
W powiecie sępoleńskim tytuł "Mistrza Pięknego Czytania" został nadany!
W ubiegłym tygodniu (2 czerwca) w naszej bibliotece odbyła się druga edycja konkursu, którego celem było wyłonienie najlepiej prezentujących i nietuzinkowo interpretujących tekst lektorów.
