W NATURĘ Z KULTURĄ!

🌿📚 W piątek naszą bibliotekę odwiedziły klasy 6, by wziąć udział w wyjątkowych zajęciach „Dzik nie świni w lesie. A Ty? W NATURĘ Z KULTURĄ!” 🐗🌲

Podczas spotkania:

♻️ przypomnieliśmy sobie zasady segregacji śmieci,

🌍 porozmawialiśmy o zjawisku globalnego ocieplenia,

🔄 nauczyliśmy się odróżniać upcycling od recyklingu,

🎲 rozegraliśmy interaktywną grę ekologiczną,

📖 poznaliśmy „Kodeks poprawnego zachowania w naturze” – sześć prostych zasad, którymi powinien kierować się każdy, kto spędza czas na łonie przyrody.

To była świetna okazja, by uczyć się poprzez zabawę i wspólnie odkrywać, jak ważne jest dbanie o środowisko! 💚